Dökümcü Faruk Yeşilırmak (KAYSERİ )

dokumcu_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk Yeşilırmak
Meslek
Döküm
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
[dailymotion]xbgjwe[/dailymotion]
Göğ Erkek 3 yaşında eke kuştur.

[dailymotion]xbgyx6[/dailymotion]

Buda yavru kızması benekkli akkuyruk dişi oyuna yeni başladığı zaman videoya çekilmişti.

ugurk81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
uk
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Maşallah çok hırslı, güzel kuşlar. Paylaşım için teşekkürler.

mümin özbudak

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MÜMİN ÖZBUDAK
Meslek
BİLİM UZMANI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SA
MERHABA ARKADAŞIM

FARUK BEY KUŞLARINIZIN VİDEOSUNU İZLEDİM ÇOK BEĞENDİM. BEN SAKARYADAN MÜMİN ÖZBUDAK. SAKARYA ÜNİVERSİTESİNDE BİLİM UZMANIYIM. SİZE ULAŞMAK İSTEDİM ULAŞAMADIM.

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
Maşallah güzel..

yalovaguvercin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Orhan Berber
Meslek
insan
İkametgah
Yalova
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
merhaba,

Özellikle sıkarak gelişleri süper,birde taban taklaları olsa tadından yenmez. ALLAH nazardan saklasın....

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
İşte benim memleketimin kuşları :) Maaşallah çok güzel kuşlar.. Bİr an için köydeki kuşlarımız aklıma geldi.. Paylaşım için teşekkürler..

.........SİNAN ÖZTEKİN........

bayburtlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Süleyman
Meslek
lllllllllllllllllllllllllll
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kisilarak gelisi güzel alt taklasini yapipta cekse harika kus olur

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Kuşların kapanıp gelmesi çok güzel maşallah , dişi olanı daha seri ve daha hırslı , yanlız oyunu tam oturmamış henüz ..
Güzel kuşlar sağlıkla besleyin.. selamlar.ŞEREF

murattarım

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat tarım
Meslek
emekli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşallah maşallah gulegule ucurun kuşada bravo sahibinede ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN

Hoca

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hayrettin BÜYÜK
Meslek
Öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kayseri kuşlarında en çok önem verdiğimiz olaylardan biri hedefe kilitlenişi yani kanatlarını kapatıp dama düşüş yapmasıdır. Bu yönleriyle bu kuşlarda istenileni veriyor. Güle güle besleyin..

fatih_xw

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
fatih arık
Meslek
serbes
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SLM HEMŞERİM SENİN KUŞLARI SEYRETİM AMA SENİN BİLMEDİN ŞEY SİN KİLERDENDE İYLERİVA EMİN OL YANİ SUTA BEN ANKARADA KIRIKKALE DE BİRCOK YERDE SEYRET MEYE GİTTİM BİLADER COK İYLERİ VAR ANTALYADADA VAR YANİ AMA HERKES BİLMEZ YANİ EMİN OLGENE KUŞLARIN COK İY AMA KAN YENİLE BEN CE SANA KARDEŞ TAVSİYESİ

marketcı cengız

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengızhan eken
Meslek
parkecılık
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
agzına saglık kardesım gorusun aynen dogru bence mademkı bataklıga batmıs elleme cırpındıkca daha cok batsınzaten onu ayakta tutun benım boz dısım o da olmasa tum batmıstı bu kusların sonu yok gelıp konuyorlar serbestlık var 3gunluk taklaları var arkası hava cıva altı bos kuslar

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
Belirttiğiniz kuşlardan bir kaç çift bendede mevcut,kırıp deneme amaçlı kana sokmuştum ama sanırım pekde iyi yapmamışım.. yavru iken mermi gibi seri atik uzun salımlı.. ama eke olunca gut, konmaya başladı.. bazen kana kattıklarımın tamamını kesip çukura doldurasım geliyor..

TACLI_GÜLLÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CAGLAYAN
Meslek
serbest meslek
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SLM,

MASALLAH GERCEKTEN DISI COK HIRSLI VE GÜZEL BENIMDE HOSUMA GITTI.GÜLE GÜLE UCURURSUNUZ INS.

BIRDE ARKADAS BIR TEK KAYSERI KUSLARINDA O ÖZELLIK ARANMIYOR KAPANIP DAMA CÖKMESI HER KUSTA ARANAN ÖZELLIKTIR BENCE.

SAYGILARIMLA

TACLI_GÜLLÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CAGLAYAN
Meslek
serbest meslek
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SLM,

EVET ARKADASLAR HER ZAMAN IYININ DAHA IYISIDE VARDIR SIZE KATILIYORUM YAVRUYKEN IYI DÖNÜYOR DISI SIMDI HAKKINI YEMEYELIM AMA EKELESINCE NE YAPAR BILEMEM INS O ZAMAN GELIR ARKADAS KUSU GENE VIDEOYA CEKIP KOYAR BIZDE ÖGRENIRIZ SONU NASILMIS.

SAYGILARIMLA

dokumcu_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk Yeşilırmak
Meslek
Döküm
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
fatih_xw' Alıntı:
SLM HEMŞERİM SENİN KUŞLARI SEYRETİM AMA SENİN BİLMEDİN ŞEY SİN KİLERDENDE İYLERİVA EMİN OL YANİ SUTA BEN ANKARADA KIRIKKALE DE BİRCOK YERDE SEYRET MEYE GİTTİM BİLADER COK İYLERİ VAR ANTALYADADA VAR YANİ AMA HERKES BİLMEZ YANİ EMİN OLGENE KUŞLARIN COK İY AMA KAN YENİLE BEN CE SANA KARDEŞ TAVSİYESİ
Aleyküm Selam Nerde seyrettin ? Doğrudur iyileri olabilir Saygı duyarız Bence Buyur Gel kuşu yerinde seyret Ondan sonra yorum yap Biz Kuşlarımızdan Memnunuz Gerek yok kan yeniliğine!

dokumcu_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk Yeşilırmak
Meslek
Döküm
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
marketcı cengız' Alıntı:
agzına saglık kardesım gorusun aynen dogru bence mademkı bataklıga batmıs elleme cırpındıkca daha cok batsınzaten onu ayakta tutun benım boz dısım o da olmasa tum batmıstı bu kusların sonu yok gelıp konuyorlar serbestlık var 3gunluk taklaları var arkası hava cıva altı bos kuslar
MArketçi Cengiz Sana Söylenecek Laf bulamıyorum O kadar düşük insansın ki SEnin bizde Ne bozun var ki millete Yalan söylüyon kendini burda küçük düşürüyon Ne yapmaya çalışıyon onuda anlamı değiliz Seni tanımayanlar yazdıklarını bişey bilir belki oyuzden bu mesajı yazıyorum tanıyanlar szate kusurna bile kalmazlar.

dokumcu_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk Yeşilırmak
Meslek
Döküm
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
filo' Alıntı:
Belirttiğiniz kuşlardan bir kaç çift bendede mevcut,kırıp deneme amaçlı kana sokmuştum ama sanırım pekde iyi yapmamışım.. yavru iken mermi gibi seri atik uzun salımlı.. ama eke olunca gut, konmaya başladı.. bazen kana kattıklarımın tamamını kesip çukura doldurasım geliyor..
Seni tanımıyoz Nerden Geçti bizim bu kuşlardan sana Buyur gel seyret bizim kapımız her zaman açık Ondan sonra buralarda ileri geri yorum yap Hem tanışmış oluruz Kuşlarıda kesip Çukura doldurasın geliyormuş eğer bizim kuşlarsa buyur getir bis besleyelim iade et eğer değilse kendi kuşlarınsa kes çukura doldur SAYGILAR..!

dokumcu_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Faruk Yeşilırmak
Meslek
Döküm
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
YORUMLAR İÇİN tEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR..!

marketcı cengız

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengızhan eken
Meslek
parkecılık
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
dokumcu faruk senın benım yanımda kucucuk kaldıgını bılırım eglence yerınde arkama saklandıgını kusa gelınce gel ızleteyım dıyorsun 100kere geldım ne ızlettın onu soyle bırde yalan soyluyor dıyorsun boz dısıyı lastıkcı recepe ben sattım sende gıttın para verdın satın aldın aldıgın kus benım kusum mıletın karsısına gecıp hava atma kıseyıde karalama ayıp oluyor bıraz adam ol yeter yıllarca mılletı kandırdıgınız altı bos kuslarla artık foyanız cıktı ama dılınızle kus satıyorsunuz soyledıklerımın her zaman arkasındayım