Resimli tanışma!!!

ankara kuşcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serkan karahan
Meslek
kurye
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Re: Resimli tanışma!!! ANKARA KUŞCUSU

Yavuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yavuz Selim
Meslek
Aşçı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Ankara yenimahalle yaş 19

mertbey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mert bey
Meslek
çalışan
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
istanbul başakşehir

Ekli dosyalar

Reis_11

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Turgay
Meslek
Dövüş Sporları Antrenörü
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Form
Diğer Irklarım
Saya
Yaş 22 Turgay selamlar herkese

Ekli dosyalar

mertozdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mert Özdemir
Meslek
pimapen
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
MERHABA ARKADAŞLAR BEN MERT AYDIN DIDIMDE IKAMET EDİYORUM 4 YIL ARADA SONRA TEKRAR KÜMES KURDUM. 2 ÇİFT KUSUM VAR CInS OLARAK TAKLACi BESLIYORUM 3 ADET ARAP VE 1 ADET CIKOLATA KUSLARIM VAR HERKESE IYI AKŞAM DİLERİM

Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kuscu_marik' Alıntı:
S A ARKADASLAR ÇOGUMUZ BİRBİRİMİZİ YAZILAR VE YORUMLARIMIZDAN TANIYOR BİLİYORUZ

YAKISIKLI RESİMLERİMİZİ DE YÜKLEYEREK TANISALIM MI NE DERSİNİZ

SAYGILAR

AYRICA VAR OLAN BİR BASLIK AÇMISIM SİNAN KARDESİM DÜZELTMİŞLER KENDİSİNE TESEKKÜR EDİYORUM
:tamam: :tamam:

Şebab_mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Sadettin
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
IMG_7881.JPG
IMG_7903.JPG
IMG_7904.JPG
IMG_7903.JPG
Sevgili arkadaşlar Herkese merhabalar. Buraya yeni üye oldum.yaşım 36. Küçüklüğümden beri kuşlara karşı sevgim vardı.biraz geç de olsa bunu gerçekleştirmek istedim. Uzunca bir araştırmadan sonra bir kümes yaptırdım balkona. Sağlıklı bir Ortam yaratmak için araştırma yaptım. Sonuçta onlarda canlı. Kümesi hallettikten sonra bir çift kuş aldım. Buğday ağırlıklı karışık yem veriyorum. Yemlemeyi akşam yapıyorum. 2 günde bir içme sularına 1 tatlı kaşığı elma sirkesi koyuyorum. Mineral taşları ve kil taşı aldım. Hepsini karıştırıp küçük bir kaba koydum sürekli önlerinde. Bir hafta oldu herşey yolunda gibi. Şimdi resimde yüklemeye çalışacam. Bir eksikliğim yanlış yaptığım düzeltmemi istediğiniz bir durum varsa yardımcı olup bilgilendirirseniz çok sevinirim. Sonuçta yeni başladım. Bu arada kuşların cinsini bilende varsa yardımcı olur mu. Şebab diye biliyorum ama onlarında kendi içinde cinsleri var

Şebab_mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Sadettin
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sitede yaşayan kimse Yok mu ? Yöneticilerde Yok sanırım. Terkedilmiş şehir gibi :)))

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Sitede yaşayan kimse Yok mu ? Yöneticilerde Yok sanırım. Terkedilmiş şehir gibi :)))
Yoo terketmedik burdayız :) İşler yoğundu biraz. Kümesiniz ve balkonunuz gerçekten çok hoşuma gitti. Güvercininiz şebap dediğimiz taklacı ırkından. Bende bu günlerde evimi değiştirmek için çırpınıyorum az kaldı güzel bir kümes kurmama :)

Şebab_mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Sadettin
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Yoo terketmedik burdayız :) İşler yoğundu biraz. Kümesiniz ve balkonunuz gerçekten çok hoşuma gitti. Güvercininiz şebap dediğimiz taklacı ırkından. Bende bu günlerde evimi değiştirmek için çırpınıyorum az kaldı güzel bir kümes kurmama :)
Umarım gönlünüzce bir eve sahip olursunuz :) bir de merak ettiğim bu kuşlar uçar mı oyun yapar mı ? Yoksa süs kuşu mu yerde mi besleyecez. Bilginiz varsa aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)

Ad Soyad
ferhat turgut
Meslek
bilgi işlem
İkametgah
Sakarya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Umarım gönlünüzce bir eve sahip olursunuz :) bir de merak ettiğim bu kuşlar uçar mı oyun yapar mı ? Yoksa süs kuşu mu yerde mi besleyecez. Bilginiz varsa aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)
merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldiniz. kümesiniz ve kuşlarınız hayırlı olsun. kuşların cinsi istanbul tabiri ile sarıkır bizim sakarya tabiri ile limon diye geçer. kuşlarınız şebap olduğu için bizim masa kuşu diye tabir ettiğimiz sınıfa giriyorlar. uçurursanız takla atarlar ama oyun kuşları gibi öyle saatlerce performans göstermelerini bekleyemezsiniz.güzel günlerde besleyin saygılarımla...

Şebab_mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Sadettin
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldiniz. kümesiniz ve kuşlarınız hayırlı olsun. kuşların cinsi istanbul tabiri ile sarıkır bizim sakarya tabiri ile limon diye geçer. kuşlarınız şebap olduğu için bizim masa kuşu diye tabir ettiğimiz sınıfa giriyorlar. uçurursanız takla atarlar ama oyun kuşları gibi öyle saatlerce performans göstermelerini bekleyemezsiniz.güzel günlerde besleyin saygılarımla...
Teşekkür ederim hoş bulduk. Çok yararlı bir site. Kuşlar hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen üye olduğumdan beri sitenizi inceliyorum ve bir çok yararlı bilgiyi edindim.
Zaten öyle saatlerce uçmalarını istemem çünkü o kadar bekleyecek zamanım Yok. Uçurduğumda başka yere konmasınlar 20-30 dk uçsunlar o zevk yeter bana :)

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Her türlü uçacaklardır hocam. Tabi yavru, eş durumlarını saymazsak.Malum eşi uçmuyorsa uçmaz, yumurta yapacaksa uçmaz, yavrusu varsa uçmaz, tüy dökümünde uçmak istemez vs vs :)

Şebab_mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Sadettin
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Her türlü uçacaklardır hocam. Tabi yavru, eş durumlarını saymazsak.Malum eşi uçmuyorsa uçmaz, yumurta yapacaksa uçmaz, yavrusu varsa uçmaz, tüy dökümünde uçmak istemez vs vs :)
:))